Rusztownia i osprzęt murarsko tynkarski - Promet Zakład Mechaniczny

Idź do spisu treści

Menu główne

Rusztownia i osprzęt murarsko tynkarski

Jako producent sprzętu budowlanego, oferujemy Państwu rusztowania „Warszawskie” w atrakcyjnych cenach producenckich. Rusztowania „Warszawskie” są to rusztowania lekkie ramowe, których podstawowym elementem jest prostokątna ramka zbudowana z rur stalowych. Są to rusztowania z łatwym i intuicyjny sposobem łączenia powtarzalnych elementów co eliminuje błędy montażowe oraz zapewnia powtarzalność elementów i sztywność całej konstrukcji. Rusztowania te są przeznaczone do używania przez osoby prywatne w budownictwie przy lekkich pracach tj. malarskich, murarskich, tynkarskich, ciesielskich, dekarskich, montażowo-instalacyjnych, spawalniczych, a także przy montażu i demontażu reklam. Rusztowania Warszawskie są bardzo często spotykane na polskich budowach. Stosowane najczęściej przy niedużych robotach remontowo-budowlanych. Wysokość rusztowania może być zmienna jednak z zachowaniem elementów, które ilustruje Rys. 1 i max. do wysokości 8m. Po zamontowaniu kółek do podstawy konstrukcji, rusztowanie może być używane jako rusztowanie przejezdne. Rusztowania Warszawskie po rozmontowaniu są bardzo łatwe w transporcie.

Do zalet Rusztowań Warszawskich można zaliczyć:

1. Szybkie i łatwe w montażu
mogą być montowane    przez         jednego pracownika
2. Ze względu na małe rozmiaryłatwe do transportowania
3. Po zakotwieniu może być stosowane jako rusztowanie elewacyjne
4. Po zamontowaniu kółek istnieje możliwość konstrukcji przejezdnej wieży
5. Bardzo duża łatwość dobudowy rusztowania poprzez dostawienie kolejnych elementów


Ramki rusztowania zbudowane są z rur stalowych o następujących średnicach i grubościach (w mm): a) 42.4x3.2; b) 33.7x2.6; c) 33.7x2.6; d) 33.7x2,2 .

UWAGA

Ramki rusztowania powinny być montowane z odpowiednio przygotowanym do tego osprzętem. Tylko  rusztowanie zmontowane zgodnie z dokumentacją techniczną i schematem posiadające cały wymagany osprzęt jest zgodne z obowiązującymi przepisami.


Osprzęt rusztowania:

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego